Zastosowania Floatingu

Ciąża / Macierzyństwo

Sesje FLOAT sprawią że:

  • odzyskasz energię i chęć do działania
  • rozładujesz stres i napięcie
  • nawiążesz silniejszą więź z dzieckiem
  • poczujesz obecność dziecka i przekażesz mu całą swoją miłość

Cieszysz się na myśl, że już niedługo na świecie pojawi się Twoje dziecko. Na razie jest Ci jednak trochę ciężko. Twoje ciało nabrzmiewa, a powiększający się brzuch ogranicza sprawność i utrudnia oddychanie. Doświadczasz niekontrolowanych zmian nastrojów. Czujesz narastające zmęczenie i coraz częściej dokuczają Ci bóle kręgosłupa i stawów. Martwisz się o swój wygląd, martwisz się o swoje dziecko w brzuchu, a także czy sprawdzisz się w roli mamy. Obawy, troski, zdenerwowanie - wszystkiemu musisz sprostać i może to być ogromnym źródłem stresu. Samopoczucie psychiczne przyszłej mamy ma duży wpływ na kształtowanie się układu nerwowego dziecka. Zbyt silny stres podczas ciąży może negatywnie wpływać na jego rozwój i wzrost.

Na szczęście, nie potrzebujesz wiele, by przełamać złe myśli. Wystarczy relaks w naszych kabinach, który przeprowadzi Cię przez zmęczenie i stres. Zamiast zmagać się z niechcianymi emocjami, pozwól im swobodnie odpłynąć. Podczas sesji Twoje ciało bez wysiłku będzie unosić się na wodzie. Cały ciężar zniknie a Ty doświadczysz głębokiego relaksu ciała i umysłu i pozbędziesz się wszelkich bólów. Wypoczęta i spokojna mama może otoczyć swojego maluszka dobrą energią i miłością.

Na sesje zapraszamy kobiety od II trymestru ciąży (po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Każda kobieta, która zdecydowała się na macierzyństwo, doskonale wie, jak bardzo stresująca jest to rola w społeczeństwie. Świeżo upieczona mama ma wiele powodów, by czuć się zmęczona i zdenerwowana. Nieprzespane noce, ciągłe zamartwianie się o maluszka, brak czasu na odpoczynek i aktywność praktycznie 24h na dobę to duże obciążenie dla organizmu.

Z pomocą przychodzi kabina floatingowa (relaksacyjna). Głęboki relaks sprzyja odnajdywaniu spokoju i pozwala znaleźć w sobie siłę do pokonywania przeszkód. Rodzą się w Tobie pozytywne emocje i optymizm, które pozwolą przejść przez trudniejsze chwile. Po jednej sesji będziesz czuła się wypoczęta i odprężona jak po paru godzinach głębokiego, spokojnego snu.

Kabina pomoże Ci również zrzucić dodatkowe kilogramy, pozbyć się cellulitu i poprawić jędrność i wygląd skóry. Znowu poczujesz się pięknie młodo i świeżo.

Zalecenia (przykłady)

Dla osiągnięcia zauważalnego efektu należy odbyć min. 3 sesje w krótkich odstępach, nie dłuższych niż 7 dni
już 1 sesja 60 lub 90 minut dla rozładowania stresu, ulgi w bólu
Systematyczność: min. 2-4 sesje w miesiącu dla relaksu i podładowania energetycznego

uwagi: aby osiągnąć, zwiększyć lub utrzymać efekt ważna jest systematyczność / skorzystaj z karnetu